Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -13,85%

Spotkanie inwestorskie MILTON ESSEX - zmiana na 5.10.2023 g.12:00-15:00!

Zgłoś do moderatora
Milton Essex S.A., czyli spółka medtech notowana na rynku giełdowym NewConnect, zaprasza na pierwsze spotkanie inwestorskie Milton Essex S.A., zorganizowane w formie „Drzwi Otwartych”, które odbędzie się w laboratorium spółki w Warszawie, przy ul. Żołny 42A, w czwartek 5 października w godz. 12:00-15:00. Więcej na RelacjeRynku.pl: Milton Essex zaprasza na pierwsze spotkanie inwestorskie - już 5 października o godz. 12:00 (relacjerynku.pl)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILTON 0,00% 0,56 2023-12-08 15:25:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.