Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -56,15%

Spotkałem Pana Artura Górskiego na Rynku Podgórskim

Zgłoś do moderatora
Zwykły gość. Banan na twarzy, zadowolony. Zwykła polówka, plastikowy zegarek. Pytałem jak to jest zarabiać dziennie kilka mln? Mówi że to tylko wyceny. Pytałem co z compress? Mówił że to dopiero pierwsze dni nowego brandu, że on wierzy i przyszłość zweryfikuje działania. Kazał pozdrowić akcjonariuszy wszystkich spółek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TLTENNIS 14,00% 0,57 2021-09-21 14:23:09