Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: -7,69%

spotka ma okolo 4 kwartały aby zacząć generować cash

Zgłoś do moderatora
Patrząc na 3 q i przepalanie cashu ok 150-200 k kwartalnie to spółka ma około 9 miesiecy aby cos zrobić , jeżeli nic to nawet może do piachu .

Prawdopodobnie rozwiazanie dla firm klientów nie jest tak rentowne jak myślano jeszcze 5 lat temu . I pewnie konkurencja jest ostra dlatego aby tu był przyrost to musi byc przyrost klientów o 100% w skali roku a nie 10 % . Do tego zaczynaja ich uderza koszty ludzi - do tego frustracja pracowników - jak nie idzie to przestajesz sie stara i szukasz nowego miejsca .

Lubie obserwować takie spółki - to emocjonujące . Teraz wejdzie emisja na rynek i zobaczymy czy sypną akcjami .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -7,04% 1,32 2020-02-24 15:08:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.