Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,51%

Spostrzeżenie

Zgłoś do moderatora
Jak zauważyłem by podnieść kurs trzeba by obrót przyvwzrostach był ok 20 tyś szt. Natomiast wystarczy 5000 szt by ten kurs zaniżyć. I tak właśnie skupuje short akcje najpierw pompuje ściąga z rynku część a później sprzedaje ok 25% i znowu. Dzięki temu przez kilka dni stoimy w miejscu. Ma do odkupienia ok 300 000 więc musimy uzbroić się w cierpliwość

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC 2,03% 37,14 2022-09-30 17:00:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.