Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,43%

Sporo komentarzy spółki nt. projektu Polimery Police

Zgłoś do moderatora

https://stooq.pl/n/?f=1281484&search=grupy+azoty

https://stooq.pl/n/?f=1281495&search=grupy+azoty

W II wypadku widać, że koszt to niekoniecznie 6,5 mld, a może nawet bliżej 5 - jeśli realizacja projektu przyjmie bardziej pozytywny scenariusz. 6,5 mld to maksymalny wariant.
  • Sporo komentarzy spółki nt. projektu Polimery Police Autor: ~rrx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLICE 0,81% 12,40 2020-11-24 14:02:29