Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: 24,11%

Sporo DOBREGO INFO z discorda Gaming Factory

Zgłoś do moderatora
Pan Mateusz odpowiedział dzisiaj na kilka pytań inwestorów. Zamieszczam część tekstu:

Co do nowych projektów - wkrótce ogłoszenia, słowo harcerza. Nie są to wielkie gry, ale będą szybko gotowe do wydania :)

co do skupu akcji to jestem na tak, ale pod warunkiem kilku premier, więc raczej mam na myśli okres po jdm. Możemy dziś ogłosić skup akcji i pozbywać się dalej gotówki, ale wolałbym żeby taki skup powstał, kiedy spółka zacznie realnie zarabiać

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na pytania, w kwestii pozytywnych informacji ostatnio naprawdę się dużo o nas pisze na portalach inwestorskich, branżowych czy w biuletynach domów maklerskich. Działania, które obiecaliśmy przy okazji zmiany strategii zaczynają przynosić wreszcie efekty. Jeśli JDM odniesie sukces na miarę swojego potencjału, to naprawdę inne projekty będą już tylko truskawką na torcie. Nie od razu kurs wróci na swoje maksima, ale prosimy jeszcze o trochę wyrozumiałości i cierpliwości - my naprawdę intensywnie pracujemy żeby dowieźć ciekawe projekty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -1,77% 13,90 2024-02-23 17:00:00