Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Spółki takie jak Kania

Zgłoś do moderatora
Takie przekręty były i będą na GPW i generalnie na tzw polskim rynku kapitałowym (czyt. Szambie). To się nie zmieni długo a może i nigdy ponieważ mamy tylko teretyczne prawo i teretyczne wymiar sprawiedliwości. Przekręt goni przekręt a nikt za to nie odpowiada, nikt nie traci całego majątku, nikt nie idzie do więzienia a nawet jak ktoś wyjątków pójdzie to na jakiś śmieszny wyrok w stosunku do szkód jakie narobił. Dlatego ludzie nie mają żadnych oporów przed tym żeby oszukiwać innych, bo widzą ze nikt z tym nic nie zrobi i będą bezkarnii. Wniosek i radę dla wszystkich mam tylko taką, trzymajcie się od tego szamba z daleka bo jak wam do niego portfel wpadnie to nikt wam nie pomoże. Ci którzy was oszukają będą sobie za wasza kasę żyć dostatnio nie niepokojeni przez nikogo i pozostanie wam tylko wylewać frustrację na takim forum jak to. Naprawdę szkoda życia no chyba że gracie zawodowo i profesjonalnie i zakładacie już na wstępie że możecie wszystkie zainwestowane pieniądze stracić. No jeśli tak to życzę powodzenia ale zakładam że tacy ludzie nie piszą tu i nie narzekają ze zostali oszukani. Jeszcze raz powtórzę, nikt wam nie pomoże, nie liczcie na to. Sprawę będą prowadzić latami aż pojawi się kolejna afera i tylko ci co stracili będą pamiętać o tym jaki był na kani wałek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.