Forum Giełda +Dodaj wątek

spolki medialne odjezdzaja - teraz czas na odpal na ATG na 2pln!

Zgłoś do moderatora
http://wiadomosci.stockwatch.pl/4-medialne-spolki-z-parciem-na-szklo-analiza-techniczna,akcje,46120

Agora, TVN, polsat, kinopolskie odjechaly w ostatnich tygodniach po kilkadziesiąt procent - inseks WIG media wygenerowal mocny sygnały kupna.

ATG notowane poniżej 4xEBITDA jest ponad 2 razy tańsza niż inne spolki medialne, no i nie ma długu wiec nie ma ryzyka kłopotów finansowych.

Kwestia dni kiedy bardzi mocno odpalimy - od 2 miesięcy ING TFI blokuje wzrosty koło 1pln wyrzucajac swoje ostatnie 5% akcji-jest im wszystko jedno po jakiej cenie wywala swoje ostatnie akcji bo sprzedają tak już od 2 lat kiedy mieli ponad 15%. Ale już powinno im było zostać bardzo mało tych akcji, moze jakieś kilkaset tysięcy co skup akcji własnych spolki zje w tydzień.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATMGRUPA -2,81% 3,46 2022-06-30 16:25:59