Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: -18,39%

Spółki HealthUp i FixNip to czarne konie grupy Adiuvo

Zgłoś do moderatora
FixNip - to spółka od rewolucyjnego implanta sutka, a HealthUp to drugi temat i ich mobilny, telemedyczny system diagnostyki, monitorowania i leczenia pacjentów z chorobami płuc 

nie mówiąc o reszcie firm z portfela jak Airway itp

 http://www.adiuvoinvestments.com/pl,6,portfolio
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ADIUVO -8,33% 5,06 2020-05-29 17:01:53