Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  106,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Spółki gamingowe czekające na hitowe gry...“Lust From Beyond”

Zgłoś do moderatora
W zestawieniu przyjrzeliśmy się czołówce najpopularniejszych polskich gier na platformie Steam, które czekają na swój debiut. Aby znaleźć wśród nich okazje inwestycyjne, zastosowaliśmy prosty filtr. Z portalu GamingAnalytics wybraliśmy najlepszą 10 z rankingu gier polskich producentów, których popularność cały czas wzrasta. Dodatkowym kryterium jest bliskość debiutu gry oraz korekta na akcjach sięgająca przynajmniej jednej trzeciej szczytowej wartości. W ten sposób mamy 4 spółki, po mocnej przecenie, których debiut ważnej gry zbliża się wielkimi krokami....
https://comparic.pl/spolki-gamingowe-czekajace-na-hitowe-gry-zobacz-w-co-warto-zainwestowac/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -0,93% 106,00 2021-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.