Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,28 zł , zmiana od tamtej pory: -19,75%

Spółki biotechnologiczne i tzw. covidowe na celowników anglików

Zgłoś do moderatora
W ostatnich dniach obserwuję na zagranicznych portalach coraz więcej informacji na temat naszych spółek. Z dużym natężeniem publikacje dotyczą branży biotechnologicznej oraz około covidowych spółek. Nie tylko tych największych z wigu ale też mniejszych z NC. Przykład wrzucam wam poniżej. Może was zainteresuje
https://bitcoin-exchange.uk/company-with-potential-for-development-and-growth-in-2021-and-2022/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HARPER 10,89% 8,25 2021-10-18 17:04:20