Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 8,18%

Spółkę CIGAMES nominuję do PRZEKRĘTU I WAŁKU roku 2019

Zgłoś do moderatora
Bajka z inwestorem o zakupie 7,000,000szt po 0,99gr a ktoś wali chyba nimi na rynku poniżej tej ceny???
CZYSTA SZULERNIA!!!

Tymiński jakby miał honor (powtarzam jakby go miał)by to sprostował i wyjaśnił co się dzieje że kurs tak drastycznie spada.
Ale skoro nie ma żadnego infa w tej sprawie to chyba sam maczał w tym swoje palce?

P.S
Potwierdza się teza nie wierz nigdy RUDEMU!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.