Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,40 zł , zmiana od tamtej pory: 33,40%

Spółka zarobiła w q2 120mPLN, a cap 600mPLN

Zgłoś do moderatora
Do tego w q3 będzie uwzględniony niezrealizowany zysk z q1. Ponadto spółka zarobiła w zeszłym roku ok. 1/2bPLN, czyli tyle, ile mniej więcej jest wyceniana na GPW. Czujecie potencjał? Do tego sektor ukraiński będzie teraz grany, a wiadomo, że Astarta wyglada najbardziej atrakcyjnie i jest najmniej zarażona na agresje ze strony Rosji, a w zasadzie na jej impakt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASTARTA 0,31% 32,55 2023-06-02 17:00:00