Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: 6,90%

Spółka z branży PropTech, Komercjalizacja własnych urządzeń + kontrakty

Zgłoś do moderatora
To jest info z piątku na fejsie spółki. Kontrakt o wartości 4,6 mln jest na finiszu. Dokumentacja przekazana została do zamawiającego $$$$$

Info ze strony ECO5TECH na fejsie
Czas żniw dla spółki się zaczął.

Kontrakt na 20 000 000 do rozliczenia wkrótce. Koszty już poniesione został czysty zysk. A kapitalizacja niewiele powyżej 10 mln :)

Zysk w ostatnim kwartale już powyżej miliona zł. Kapitalizacja nadal niewiele ponad10 mln. Kolejne kwartały z rozliczeniami dużych kontraktów będą jeszcze lepsze.

Na deser ramówka na kolejne 20 000 000 z początku miesiąca

infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/45981258,eco5tech-sa-4-2023-zawarcie-istotnej-umowy

  • Spółka z branży PropTech, Komercjalizacja własnych urządzeń + kontrakty Autor: ~Wilku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -4,00% 0,48 2024-02-23 11:00:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.