Forum Giełda +Dodaj wątek

Spółka w trendzie wzrostowym – Automotive Components Europe (ACE)

Zgłoś do moderatora
Grupa ACE (Automotive Components Europe S.A.) jest dostawcą komponentów samochodowych do systemu hamulcowego. Specjalizuje się w produkcji dwóch podstawowych części hamulców tarczowych: żeliwnych jarzm i aluminiowych zacisków. Ma zakłady produkcyjne w Hiszpanii i w Polsce (Wrocław).

Na wykresie miesięcznym widzimy trend wzrostowy, który pokonał historyczną strefę oporu. Co ważne – wybicie ponad opór dokonało się dużą, solidną świecą miesięczną, a więc nie jest to tylko naruszenie tego poziomu lecz trwałe przebicie. Opór stał się wsparciem, który testują długie cienie świec, a świadczy to o odrzucaniu niskich poziomów cenowych tuż przy samym wsparciu.

Wykres tygodniowy – można zauważyć podobieństwo korekty do poprzednich korekt. Mniej więcej taka sama głębokość i charakterystyczne długie cienie świec.

Wykres dzienny pokazuje podobieństwa wcześniejszych ruchów korekcyjnych. Wybicie zawsze następowało po przełamaniu linii korekty. Bardzo duże podobieństwo widać szczególnie z poprzednią korektą. Cała masa pin barów świadczy o tym, że kupujących nie powinno zabraknąć. Pozostaje czekać na wybicie ponad linię korekcyjną.

Wykresy: http://comparic.pl/listings/spolka-w-trendzie-wzrostowym-automotive-components-europe-ace/
  • Spółka w trendzie wzrostowym – Automotive Components Europe (ACE) Autor: Comparic.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACE 0,18% 15,98 2015-12-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.