Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  68,20 zł , zmiana od tamtej pory: -1,47%

Spolka topi hajs w sponsoringu atletico madrito

Zgłoś do moderatora
Spory hajs na sponsoring idzie. Rynki ua i rus zamkniete a stanowily 30% przychodow. Konsumpcja na zachodzie wyhamowala, spora konkurencja tam boscha i indesitu. Do tego drogie surowce elektronika i blacha, rezygnacja glownego material buyera, wzrost wydatkow na pracownikow 10% rdr i wzrost zobowiazan dlugoterminowych o 40% rdr, zysk na akcje 1q22 spadl o 90% wzgl 1q21

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 0,45% 67,20 2022-10-07 10:54:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.