Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: -49,14%

spolka tonie a cisza na pokladzie

Zgłoś do moderatora
Co taka cisza na forum ,czyzby wszyscy mali akcjonariusze stracili cierpliwosc i podziekowali spolce przyszlemu bankrutowi nieudolnie zarzadzanemu przez nowy zarzad. Wszystko na to wskazuje. Przy wyborach zarzadu nie liczyly sie kompetencje zawodowe tylko przynaleznosc partyjna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE -0,84% 11,80 2020-10-19 16:34:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.