Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  122,50 zł , zmiana od tamtej pory: -28,16%

Spolka podsumowuje liczby po tygodniu od ogloszenia info o tytule gry

Zgłoś do moderatora
Tu znajduje podsumowanie przyjecia informacji o tytule gry przez rozne media.

https://www.starwardinvestors.com/post/ogłoszenie-gry-the-invincible-entuzjastycznie-przyjęte-przez-międzynarodowe-media

Ciekaw jestem Waszych opinii o tych poczatkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 0,00% 88,00 2021-10-27 16:46:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.