Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,70 zł , zmiana od tamtej pory: -17,32%

spólka pieknie przepala cash - do piachu?

Zgłoś do moderatora
Z 1,9 mln cashu na rachunku na pocatku roku zostało 100k . W 6 miesiecy rtego roku uperacyjnie przepalila 1,4 mln !!!!

Cash is the king !! Tylko przeplywy operacyjne mowia co sie dzieje w spolce a tutaj słabo . Tam ze jest strata to obojetne gorsze ile gotowki przepalaja co kwartal .

A w miedzyczasie naiwniacy wywindowali z 9 pln do 12 pln kurs na gieldzie ?

Jak sie nie ogarną to niedlugo bedzie emisja alobo beda sprzedawac budynek ktory własnie kupili .

Niestey młode japiszony i lemingi z wawy dostaly po dupie przez koronowirusa i raczej w tym roku to sie juz nie odwroci . zobaczymy jakie kroki podejmie zarzad aby ratowac spolke .

Tak jak mowilem wpadam tu tylko na chwile , a inwestycyjnie moze wroce w IVQ jak balon New Connect peknie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANTWEAR 5,22% 10,50 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.