Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,77%

Spolka papierowa - Chce zeby bylo dobrze, ale sie boje

Zgłoś do moderatora
Problem jest taki, ze jak sie analizuje sprawozdania tej spolki to nie wiadomo o co tutaj chodzi...
1. Spolka ma 5 mln straty z lat ubieglych, duze zapasy, ale to pozostalosci po PD, wiec nic spolka sama nie produkuje
2. Spolka nie zatrudnia nikogo na umowe o prace, tak na prawde, to mamy tutaj logo i nazwe. Kto robi administracje, ksiegowosc, marketing itd? Spolka za wszystko placi PlayWayowi w ramach outsourcingu
3. Spolka osiagnela dobre przychody, ale...polowa z nich to sprzednie praw autorskich do HardWest
4. Spolka nie ma planow zakladania zespolu developerskiego i wlasnych produkcji. Piszecie tutaj ACS, BoE itd...te wszystkie gry robia grupy ludzi, ktore ciezko nawet nazwac zespolami bo kazdy developer pracuje na smieciowej umowie zlecenie i moze w kazdej chwili zniknac bo nic go nie zobowiazuje do pracowania dla CFG, kto ma prawa autorskie do tych gier, bo raczej nie CFG...
5. Gdzie trailery, gdzie dema?
6. Powiem wam cos, kiedys zainwestowalem w spolke NICOLAS GAMES, ktorej prezes byl blyskotliwy, mowil o grach i projektach, spolka rozwijala jakiegos shootera AA...bilans wygladal podobnie jak tutaj (za wyjatkiem tego ze tutaj PlayWay ma 45% co mnie uspokaja). Co z NicolasGames? Gre wypuscili za darmo, nikt w to nie gral, prezes nagle zniknal, do dzisiaj mam smiecia na rachunku maklerskim wartego pare zlotych...
Radze uwazac i poczekac na jakies konkrety. Prezes ladnie mowi, ale nie zpominajcie ze poprzedni zespol ktory prowadzil nagle zrezygnowal z dalszej pracy, dlaczego?
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFG -3,57% 27,00 2020-10-28 10:02:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.