Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: 6,76%

Spółka notowana jest na Xetra w niemczech, ruch 0,01eur to 4,5gr u nas!

Zgłoś do moderatora
Na xetrze spred na tym papierze wynosi około 30%, tj 3 - 4 eur/centa, a to jakieś 14 - 20 gr u nas, tam to dopiero buja, a papier jest wciąż zbiereny, Dzisiejsze wachania na xetrze to 0,121 - 0,149 eur, zamknięcie +22,81%

https://pl.investing.com/equities/bmp-ag

  • Spółka notowana jest na Xetra w niemczech, ruch 0,01eur to 4,5gr u nas! Autor: ~sleep

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SLEEPZAG 9,72% 0,79 2021-06-11 15:39:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.