Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,04 zł , zmiana od tamtej pory: 9,20%

spółka Energa zarabia jeszcze więcej dzięki systemowi mrożenia cen prądu

Zgłoś do moderatora
Początek artykułu w Parkiecie
Wbrew zapowiedziom polityków, którzy podkreślali, że spółki energetyczne powinny podzielić się wysokimi zyskami, te zarabiają jeszcze więcej na samym systemie mrożenia cen prądu.

Mrożenie cen energii daje spółkom zyski - parkiet.com 

Można prosić o Wasze opinie.

Zastanawiam się czy kupić Waszą perełkę pod wyniki bo zbliża się termin publikacji raportu kwartalnego który zapewne tak jak na spółce Orlen zostanie przyspieszony .Czy zawsze spółka Energa ,a jeśli tak to ile dni wcześniej podaje komunikat z szacunkami wyników kwartalnych.
Jeszcze jestem niezdecydowany.co do zakupu, interesuje mnie szybki zysk a nie długoterminowa inwestycja .Pod wyniki kupiłem spółkę ZEPAK i dziś po publikacji raportu wynikowego zrealizowałem zyski i szukam innej okazji inwestycyjnej
Mam też pytanie czy wygranie wyboru przez opozycje może mieć wpływ na notowania Waszej perełki. Jak mnie przekonacie do zakupu to już niedługo choć raczej krótkoterminowo będzie to też moja perełka. Z góry dziękuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,23% 8,78 2023-11-28 17:03:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.