Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: -18,18%

Spółka dnia: Sanok 22.05.2018

Zgłoś do moderatora
Opór: 35,21 zł Wsparcie: 30,20 zł ? 
Notowania akcji w kwietniu przełamały ważne wsparcie na 35,21 zł po czym ustanowiły dołek na 30,20 zł. Strona popytowa weszła do gry na wysokim wolumenie, jednak wyciągnęła kurs jedynie w rejon przełamanego wsparcia (ruch powrotny). W maju kurs ponownie cofa się do kwietniowego dołka, jednak nie towarzyszy mu wolumen, co jest atutem popytowym i daje szansę na budowanie formacji podwójnego dołka. /tk/  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/28487-spolka-dnia-sanok-22-05-2018

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 2,86% 25,20 2021-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.