Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,61 zł , zmiana od tamtej pory: -42,16%

Spółka dnia: Police 08.08.2017

Zgłoś do moderatora
Notowania akcji pokonały średnio-długoterminową linię trendu spadkowego na wysokim wolumenie. Jednocześnie przełamany został lokalny opór na 21,40 zł, co stawia kupujących w dobrej pozycji wyjściowej do kontynuacji wzrostów.
http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/24676-spolka-dnia-police-08-08-2017

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE 1,63% 12,50 2020-11-26 10:48:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.