Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,41 zł , zmiana od tamtej pory: -64,32%

Spółka dnia: Intersport 25.01.2018

Zgłoś do moderatora
Opór: 2,79 zł Wsparcie: 2,19 zł 
Notowania od kilkunastu sesji bronią wsparcia w rejonie 2,19 zł. W trakcie wczorajszej sesji kurs wzrósł na skokowo rosnącym wolumenie, co zapowiada odreagowanie spadków trwających od maja. Pierwszym ważnym oporem jest poziom 2,79 zł. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/27214-spolka-dnia-intersport-25-01-2018
 link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,47% 0,86 2023-02-07 09:41:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.