Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  307,00 zł , zmiana od tamtej pory: -43,97%

Spółka dnia: Intercars 20.06.2017

Zgłoś do moderatora
Notowania akcji w piątek obroniły linię trendu wzrostowego oraz tegoroczne dołki na 295,50 zł. W piątek pojawiła się świeca-młot na niskim wolumenie (sondowanie wsparcia przez podaż), a wczoraj kupujący weszli do gry. Na wykresie pojawiła się biała świeca na rosnącym wolumenie, co zapowiada zwrot w kierunku ostatnich maksimów.  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/23856-spolka-dnia-intercars-20-06-2017
  • Spółka dnia: Intercars 20.06.2017 Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS -5,75% 172,00 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.