Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: -38,27%

Spółka Divide, a Polymertech. - potwierdzenie połączenia z LaurenPeso

Zgłoś do moderatora
Dzięki pracy naszego zespołu oraz obecnego dystrybutora Divide, POLYMERTECH staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką w świecie materiałów bakteriostatycznych. Musimy pochwalić się, iż zainteresowanie naszym produktem jest coraz większe. Trwają rozmowy w sprawie sprzedaży naszego produktu z producentami z branż medycznych, automotive, spożywczych. A co ważne zainteresowanie naszym produktem jest nie tylko na rynkach w Polsce i Europie, ale również na rynku Chińskim i USA. Trzymamy kciuki za owocne kontrakty i stabilny rozwój. Zapoznaj się z Polymertech na www.polymertech.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 7,87% 0,10 2022-01-28 11:30:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.