Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: -1,08%

Spółka była po 1,30 bez podpisanego kontraktu

Zgłoś do moderatora
A teraz gdy coraz bliżej jest podpisania na duze sumy i stania się firmą o wielkich obrotach kurs jest po 70 groszy sądzę że są dwie mozliwości
albo nie podpiszą kontraktu i wtedy 30-40 groszy za akcje i część akcjonariuszy sprzedaje bo nie wierzy albo skutecznie zbijają kurs by zebrać jak najwiecej . Tak naprawde niewiele akcji jest na sprzedaży może 300 tyś wiec przy dobrym scenariuszu w 10 minut zostaną rozebrane .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMO2PWR -1,08% 0,73 2020-09-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.