Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: -61,71%

Spółdzielnia was oszukała, raport będzie słaby niestety ;/

Zgłoś do moderatora
Jeśli agent nieruchomości dla swojego klienta sprzedaje dom o wartości kilku milionów to ile dostaje?
Odpowiedź: bardzo nie wiele.
Tutaj dostaną bardzo niewielki ułamek, jak ludzie się pokumają jak w wała zostali zrobieni pod nadzieje o milionach zysku to tu będzie ostra panika.
Oni nie są producentami, tylko pośrednikami w sprzedaży. Na obecną chwilę kapitalizacja 50mln i dzień raportu to będzie dzień dramatu większości z akcjami. Trudno, uważajcie na siebie i nie dajcie się nabrać, bo potem będzie płacz.

Jeśli informacja by była faktycznie tak wspaniała i by mieli zarobić tyle ile mowicie to kurs by był już dawno sporo wyżej. A tak zleciało się trochę łatwowiernych osób, podpompowali delikatnie kurs na małych obrotach i na takich samych małych obrotach zrobią panikę, bo nikt poważny kto umie czytać i interpretować to co czyta tego nie kupi. Tylko ludzie z malym kapitałem z marzeniami o setkach % zwrotu a skonczy się jak zawsze i będą dawcami kapitału

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT 1,39% 1,09 2022-05-16 14:09:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.