Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: 10,08%

Spoldzelnia sprawdzila i jest w plecy

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy ktos zauwazyl ale dzis na fixingu na moment pokazalo sie zlecenie kupna pkc 10000, kurs wystrzelil do 13,3. Co to oznacza ? WILLR jest na poziomie -100 czyli rynek jest totalnie wyprzedany. Czy kurs bedzie znizkowal ? Trudno powiedziec i przewidziec dzialania spoldzielni. Spoldzielnia w ciagu kilku ostatnich sesji wyrzucila ok 100k akcji. Wprawdzie kurs znizkowal ale wydaje sie ze spoldzielnia zostala glownie z pieniedzmy bo chyba zbyt wielu chetnych do sprzedazy akcji na niskich poziomach nie znalezli, glownie pracowala lewa strona. Glowny cel spoldzielni wywolania paniki chyba sie nie powiodl choc mozliwe ze moze beda chcieli jeszcze manipulowac kursem ale w miare spadku ceny papieru pojawi coraz wiekszy popyt, jednoczesnie pojawia sie sygnaly AT kupna.
Wg mnie spadki ostanie nie maja zadnego uzasadnienia fundamentalnego i sadze ze to efekt manipulacji kursem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 0,74% 13,65 2021-06-22 16:32:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.