Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,48 zł , zmiana od tamtej pory: -21,88%

SPÓŁAK WSTAJE Z KOLAN NIEBAWEM JAZDA NA 60 A WYJCE WYJĄ

Zgłoś do moderatora
Jak tam peroniarze?? dobrze że tylu jest wyjców to tylko dobrze wróży że was z akcji wytrzepali i kierunek tylko jeden. Faktycznie w spółce powoli sie poprawia więc też ktoś zaczą zbierać akcje a robią to coraz intensywniej stąd dzisiejszy wzrost i dalsze was skubanie ;) Do zobaczenia na 60 zyta wtedy mój pakiet wam oddam a i tak pewnie zarobicie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 9,37% 3,50 2020-11-24 15:18:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.