Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 95,65%

SPOKOJNIE WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE BĘDZE DZIDA NA 5 ZŁ

Zgłoś do moderatora
Zarząd Resbud SE informuje, że zgodnie z Uchwałą nr 390/2019 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S. A. obrót akcjami Spółki został zawieszony do dnia podania do publicznej wiadomości raportu rocznego za rok obrotowy 2018.
Uchwała Zarządu GPW S. A. weszła w życie z dniem 8 maja 2019. Równocześnie Zarząd emitenta informuje, iż kontynuuje starania aby raport roczny za rok obrotowy został opublikowany w terminie wskazanym w raporcie bieżącym numer 17/2019 z dnia 30 kwietnia 2019 roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -10,00% 0,45 2020-02-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.