Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,64%

spokojnie, wkrótce wznowią badania kliniczne...

Zgłoś do moderatora
Badania przeprowadzane są na chorych ludziach, którzy mają tę właściwość, że czasami umierają.
Procedura wymaga wyjaśnić sprawę i ogranicza pewne badania... przecież to normalne... czym tu się ekscytować?

Zeby później nikt nie napisał, że jestem mądry po fakcie... wspomnicie moje słowa, że za ~2 miesiące będzie tu szaleństwo, a kurs wystrzeli i to za sprawą inwestorów z Ameryki.
  • spokojnie, wkrótce wznowią badania kliniczne... Autor: tadeusz1976

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RYVU -1,65% 59,70 2021-09-24 17:00:00