Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: 21,98%

spokojnie to tylko kolejna gra na naszych nerwach - będzie dobrze

Ostatnio ktoś na forum mi zarzucił, że przed ostatnim raportem znowu napisałem, że "ten będzie dobry, ale dopiero kolejny będzie mocno na PN" - przecież wczesniej pisałem, że to już ten będzie bardzo korzystny.

Cóż....myliłem się co do wysokości zysków (choć wg mnie raport był kreatywnie "udupiony" pod kątem net net zysku), ale nie myliłem się w kontekście poprawy sytuacji firmy.

Te papiery kupowałem w cenie ~ 0,39 i dalej je trzymam i czekam na konkretny zysk.

Wg mnie będzie dobrze, jeśli tylko ktoś patrzy na ten papier jako long term - w shorta tutaj przestałem wierzyć w lipcu 2020.

A teraz cytując https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/work-service-zmienia-nazwe-na-gi-group-poland,85708.html:
"(...) Work Service zmieniła nazwę na Gi Group Poland. To ostatni już etap rebrandingu marki po inwestycji, której dokonała w 2020 roku międzynarodowa agencja zatrudnienia Gi Group"

Szach był wcześniej, teraz wisi mat....pomaglują i w końcu puszczą papier....

Restrukturyzacja tak dużej firmy jaką było/jest WSE potrwa jeszcze ze dwa lata, ale karty już leżą na stole....kto wątpi w skokowe wzrosty (kiedyś nastapią) niech poczyta raporty firmy matki - to tak jakby dziś Rafako zostało przejęte przez Exxon Mobil Corp. lub podobny podmiot.....problem w tym, że Makaronieri pięknie rozgrywają ulicę, a do tego mamy jeszcze ambitnych ex-właścicieli (chyba, już odpuszczają).

WSE vel GiGP jest niedoszacowane, a jak bardzo to sie okaże.....ja czekam, na dziś to piękny papier dla kołujących....ale "jutro" to WG MNIE (subiektywnie!), pięknie będzie. Ja jestem cierpliwy.

Pozdrooo,
W83

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -0,27% 1,45 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.