Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,16 zł , zmiana od tamtej pory: -26,90%

Spokojnie spadki na obrocie z warzywniaka.

Zgłoś do moderatora
Raczej bym teraz akumulował lub poczekał na niższe poziomy. To jest spółka dla cierpliwych, kiedy inni rzucą się na akcje my sprzedamy im na min 100% dzisiejszego kursu. Tu wystarczy 300-400tys i mamy 15% up

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMPERIO 0,43% 2,31 2021-12-03 17:00:00