Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,14 zł , zmiana od tamtej pory: 17,09%

Spokojnie, nie ma co panikowac

Zgłoś do moderatora
Ciekawe skąd tyle trolli się wzięło na tym forum, zawsze taka cisza była. Przeanalizujecie sobie spółkę oraz jej przyszłe projekty i pod to trzeba podejmować decyzje. Te trolle są tylko po to żeby wywoływać panikę i kupować po taniości. Spadki na gamingu o 17% to nic nadzwyczajnego. Tak samo jak wzrosty o 17% albo 40% w jeden dzien. Wyjdzie jedna dobra gra to kurs ruszy. Chyba że w to nie wierzycie to lepiej teraz sprzedać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -0,36% 8,36 2022-01-21 16:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.