Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,76 zł , zmiana od tamtej pory: 132,25%

Spokojnie jeszcze będzie 15 zł do końca roku

Zgłoś do moderatora
Wszyscy jedziecie po spółce bo przeniosła konferencję. Trochę podsumujmy. The Dust zatrudnia około 12 osób. Spolka kupiła prawa do mega produkcji. Spółka negocjuje 3 mln zł z inwestorem. Spółka na 100% startuje w GameINN a robi to pierwszy raz. Pamiętajcie oni piszą ten wniosek pod Piekarę a w marcu dopiero kupili prawa. Napisanie wniosku i ogarnięcie tych dwóch tematów w 10 osób podczas gdy jeszcze robisz inne rzeczy to masakra. Tym bardziej że chyba pozyskanie kapitału i dotacji to trochę ważniejsze rzeczy niż jakaś tam konferencja. Kibicujmy im. A nie jedziecie po mało ważnym temacie. Przed nami kilka ciekawych informacji a konferencja we wrześniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 4,67% 15,70 2020-08-03 17:02:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.