Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,40 zł , zmiana od tamtej pory: 99,13%

SPOKOJNIE!!!!

Zgłoś do moderatora
Nie wazne że HCC rośnie ze ACC robi kolejne ATH - tutaj zwyczajnie ktoś mierzy się z powiedzeniami balcerowicza. Kiedys sprzedawało się przedsiębiorstwa za roczne zyski a tutaj będzie ukute nowe powiedzenie - wartość firmy za kwartalny zysk. Dlatego cena spadnie najwyzej do 29 pln abyto się zrealizowało
  • SPOKOJNIE!!!! Autor: koperytko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,88% 68,50 2022-05-27 17:03:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.