Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,16 zł , zmiana od tamtej pory: -5,33%

Spokój i cierpliwość...

Zgłoś do moderatora
30 zł jak psu buda się należy (za 10 akcji). Brakuje mi Ha i jego merytorycznej argumentacji popartej 15 łapkami w górę. Chyba za zarobione na FOR pieniążki (bo przecież tutaj sami cudotwórcy, co to po 8 zł akcje kupowali i są wciąż do przodu) wyjechał na jakieś wakacje do Zgierza. Bez jego entuzjazmu jakoś tak forum przycichło. Rakieta od 2 lat nie startuje, akcje wciąż w Meeeegaaaa okazyjnej cenie (sarkazm)? Czekamy na przełożenie FM na 2023, wtedy to dopiero będzie jazda, o jaaaa. Ale ta gra zmieni obraz i postrzeganie spółki (sarkazm). No nic, trzeba cierpliwości jak mawia mistrz inwestowania, ten raport za 2gi kwartał 2023 to będzie. O ja. Będą znowu zażarte dyskusje, czy kiepska sprzedaż FM będzie wliczona w zysk :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -0,31% 4,88 2022-09-30 12:08:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.