Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -36,03%

Spójrz w lustro. Nie obwiniaj innych za Twoje decyzje

Zgłoś do moderatora
Wygodnie jest znaleźć kozła ofiarnego... Szukacie nie tam gdzie trzeba.... Więcej wiary... Wiara w ludzi...złe priorytety synu.... A nie... Wiara to wiara hahah ile Wiary było na koncercie... Ło matko nie byłeś na koncercie...uznaj prawdę o sobie i swoim hazardzie. P. S. Jeśli wiara to ludzie to muszą przyjść nowi... Czekamy na nowych. Nie żałuję im tych akcji w tej cenie. Mają szansę oni zarobić. No tak ale spółka... I o rozum dla kierownictwa by Dubaj i Japonia i Chiny i inne też.... Wiara. A ty w co wierzysz? Co tak naprawdę kochasz? Ja rozsławiam postami. Zaróbcie jeśli tego chcecie... Prosicie a nie otrzymujecie... Bo źle prosicie.... Wszystko jest po coś. Zauważ dookoła świat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 1,11% 0,07 2022-05-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.