Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: 20,46%

spodziewam się dwucyfrowego wzrostu inwestycji w kolejnym roku

Zgłoś do moderatora

Inwestycje powinny być główną dźwignią wzrostu w kolejnym roku; spodziewam się dwucyfrowego ich wzrostu, co powinno powodować, że wzrost PKB cały czas powinien pozostawać na poziomie powyżej 4,5 może nawet 5 proc. - powiedział w poniedziałek Borys
  • spodziewam się dwucyfrowego wzrostu inwestycji w kolejnym roku Autor: ~ce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TORPOL 1,16% 15,66 2022-05-16 17:00:00