Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: 16,04%

Spocony znalażł się w "rogu " - co mu pozostało ? NIEKOUPOWAĆ SYFU

Zgłoś do moderatora
spocony znalażł się w "rogu " - co mu pozostało ? NIEKOUPOWAĆ SYFU
Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-04-29 o godz. 18:57 ~Mazur napisał(a):
> Dnia 2020-04-28 o godz. 21:29 ~laptopatrowicza napisał(a):
> >
> > Dnia 2020-04-01 o godz. 01:36 ~damfsyf napisał(a):
> > NIe kupować sztucznie napompowama cena i sztuczne obroty - spocony znalażł się w "rogu " - co mu pozostało ? sztuczne podbitki i duże obroty żeby was zwabić
> > >
> > Co takiego w kwestii wartości firmy sie zmieniło od wczoraj ? NIC !!!! a właściwie plajta bo niehandluja kryptowalutami
> > >
> > Dlaczego rośnie i spore obrot ??? to proste , stara sztuczka słupów spoconego , chcą wywołac euforię i was ograbić
>
może komornik załatwi sprawę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLANTIS 0,00% 0,68 2020-08-04 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.