Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -6,98%

Spłata emisji serii A , sprzedaż nieruchomości

Zgłoś do moderatora
Spłacili serię"A" obligacji.
widać ze spółka dała rade....i zaczynają spieniężać pierwsze nieruchomości...chyba mają ich okolo 12-14...
z czego widziałem ze kamienica ładna...warta kilka milionów..
Idzie lepsze dla BVT...
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/31939875,strong-bvt-strong-sa-41-2018-wyplata-odsetek-i-wykup-obligacji-serii-a
https://obligacje.pl/pl/a/bvt-wykupilo-obligacje-z-publicznej-emisji
  • Spłata emisji serii A , sprzedaż nieruchomości Autor: ~Tedy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BVT 0,00% 0,40 2019-12-03 09:20:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.