Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -57,20%

Spekule zapraszam na H4F tylko 7 mln zl kapitalizac polaczenie z Minutor

Zgłoś do moderatora
Odwrotne przejecie polaczenie z Minutor Energia do konca lipca, Ciasteczka i inne po odwrotnych przejeciach urosly kilka tys % z 30gr na 26zl a H4F dopiero 66gr ladny wykres i po korekcie a nie na gorce, poza tym na dniach infa o Farmach fotowoltaicznych - drugi Columbus to bedzie, wiec nie zadna wydmuszka, ale licze na jakies 5 zl po infach do polaczenia czyli juz niedlugo koniec lipca - poczatek sierpnia.
  • Spekule zapraszam na H4F tylko 7 mln zl kapitalizac polaczenie z Minutor Autor: ~pompka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -0,47% 0,43 2023-09-26 15:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.