Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -11,07%

Spekulacja dotycząca nowego inwestora i rozliczenia Jaworzna

Zgłoś do moderatora
mozna pospekulowac np. jesli Tauron kupilby tanio akcje Rafako od PBG bo PBG ma teraz ciścienie i kasa będzie PBG potrzebna, a potem doszloby do polubownego rozliczenia kosztow budowy Bloku w Jaworznie pomiędzy Rafako a Tauronem tak , że Rafako wyszlo by na plus za 2020 to akcje Rafako moglyby poszybować dosc wysoko do historycznych poziomów. Rafako dzieki temu wyczysciłoby bilans i rachunek zysków i strat, odpisy itd. Jak akcje Rafako w 2021 byly by na odpiwiednim poziomie to Tauron moglby sprzedac odpowiednią czesc pakietu akcji Rafako w rynek i tym samym pokrylby zwiekszone koszty budowy bloku w Jaworznie. Albo inny inwestor przejąłby wówczas od Tauronu caly lub czesc pakietu akcji Rafako.
To tylko spekulacja staruszka. Co o tym myślicie ? Możliwe ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO -2,70% 0,90 2020-09-23 17:00:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.