Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: 40,00%

Specjalista w zespole Analizy Efektywności Finansowej Sprzedaży

Zgłoś do moderatora
Temat wątku, to zawód człowieka z Rady Nadzorczej związanego z BIOMAXIMA, uwaga na pochopne kupno, bo wiedzą jak sprzedać, zamieściłem o tym kilka informacji, wcześniej

Informacje można sprawdzić na profilu publicznym LinkedIn:
https://pl.linkedin.com/in/krzysztofmikosz

SAMI ZNAJDZIECIE więcej powiązań, nie zdziwię się jak będą>
  • Specjalista w zespole Analizy Efektywności Finansowej Sprzedaży Autor: wikipetr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 2,44% 25,20 2020-06-05 17:02:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.