Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,98 zł , zmiana od tamtej pory: -19,52%
Zdarza się także niekiedy, że kurs po wybiciu z formacji podwójnego szczytu początkowo spada, ale wkrótce zaczyna rosnąć. Kiedy wzrośnie powyżej poziomu wyższego szczytu tej formacji mamy do czynienia z tak zwanym  ,,spaleniem” formacji podwójnego szczytu. Powstaje wówczas bardzo silny sygnał kupna.
czego Wam i sobie życzę
  • spalenie Autor: ~qwert

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,23% 59,54 2020-05-29 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.