Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: -40,48%

SPADŁO ZE 112 DALEJ 90% DO ODROBIENIA

Zgłoś do moderatora
Ledwo wzrosło co widać na wykresie miesięcznym, a już piszą zazdrosne trolłłle o ubranych. Zwłaszcza tych przybyło co Dzisiaj sprzedali ,więc zapewne na dniach będą jęczeć ,jęczeć i jeszcze raz jęczeć na forum ,bo będzie im gul skakał i serducho bolało jak kurs będzie dalej rósł ,gdyż w ledwo rozpoczętym trendzie wzrostowym nie sprzedaje się akcji. Zapamiętajcie to sobie.Świeczka miesięczna za czerwiec została w całości zanegowana białą świecą z lipca. Średnie kroczące sma i ema 50 ,oraz 100 zostały pokonane !!!. Tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,06% 7,44 2022-10-04 15:13:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.