Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,90 zł , zmiana od tamtej pory: 8,53%
W mojej ocenie jest już po spadkach. Część akcjonariuszy krótkoterminowych grających pod info o transakcji wyszła. Widać to było już w czwartek w środku sesji, "wyrównały" się zlecenia K i S. Ta tendencja się utrzymała i wzmocniła w piątek. Bo były wzrosty przy obrotach.

Cały czas ktoś spokojnie akcje skupował, zapewne fundusze. Cena jest atrakcyjna. Jak tylko wyjdę z którejś z dwóch innych moich spółek podejmę decyzję co do dalszego zwiększenia zaangażowania w Ailleron.

  • spadki Autor: ~Misiozmałopolski
  • Re: spadki Autor: ~Dziadek
  • Re: spadki Autor: ~Jan
  • Re: spadki Autor: ~Krakinv
  • Re: spadki Autor: ~Misiozmałopolski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,45% 14,00 2021-06-18 15:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.