Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  260,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,46%

Spadek poniżej 260 potwierdzi obawy o tworzenie się podwójnego szczytu!

Zgłoś do moderatora
Piątkowe zachowanie kursu sugeruje, że mamy do czynienia z dystrybucją, a solidny spadek na dużych obrotach ma dość negatywny wydźwięk.
W związku z tym zasadne są obawy o powrót ceny akcji poniżej 260 zł już na kolejnej sesji, co oznaczać będzie całkowite zanegowanie czwartkowego przebicia szczytu ustanowionego poprzednio we wrześniu. W tej sytuacji fałszywe wybicie stanie się jasnym potwierdzeniem formowania się formacji M na wykresie spółki. Oznaczać to będzie powrót do spadków w średnim terminie i szybką deprecjację ceny do okolic 200 złotych za akcję.
Fundamentalnym powodem do przeceny mogą stać się wyniki finansowe za 3 kwartał, które ujawnić mogą znacząco niewystarczający poziom przedsprzedaży Cyberpunka w stosunku do oczekiwać runku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,65% 262,00 2019-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.